بازسازی و نوسازی

انواع پروژه های بازسازی و نوسازی

طراحی داخلی

طراحی محیط منزل و یا کار شما توسط کارشناسان متخصص با رعایت اصول فنی

indexdad

طراحی نما

طراحی نمای ساختمان با توجه به اصول مهم مانند شرایط اقلیمی، امنیت، صرفه جویی در انرژی، قابلیت ساخت، نورگیر بودن و ....

indexdaa

محوطه سازی

ایجاد محیطی سرسبز و دلنشین در پشت بام، بالکن و ... متناسب با فضای موردنظر

ee

اهمیت بازسازی و نوسازی

دکوراسیون داخلی یکی از اقداماتی است که تاثیرات زیادی روی روح و روان افراد دارد؛ مثلا اگر افراد در محل کار خود از استانداردهای دکوراسیون داخلی استفاده کنند، قطعا میزان انرژی آنها از کسانی که هیچ گونه اصولی را از دکوراسیون داخلی اجرا نکرده اند، بالاتر می­باشد. به همین دلیل این روزها اهمیت این موضوع بیش از همیشه مورد توجه قرار میگیرد. از طرفی خانه­ ها و محیط­های قدیمی دارای نقشه ها و طرح های قدیمی هستند که در دکوراسیون داخلی استفاده از هرچیز قدیمی و کهنه ای نسبتا منسوخ شده است و یک محیط تازه و نو را می­طلبد که افراد متخصص به خوبی از پس آن برخواهند آمد.

بازسازی و نوسازی اتاق نشیمن

بدیهی است که اقدامات لازم در پروژه های بازسازی مختلف، بسته به شرایط محیطی، با هم متفاوت است اما دسته ای از لوازم، بیشترین تاثیر را در نما و زیباسازی فضای شما دارد. البته نحوه انتخاب و چیدمان آنها نیز بسیار مهم است و برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است از مشاوره افراد متخصص بهره بگیرید. مواردی که در بلزسازی اتاق نشیمن حائز اهمیت بسیار است عبارتند از:

انتخاب کفپوش مناسب

انتخاب کفپوش مناسب بر اساس جنس مواد و رنگ انجام میشود. مشخص است که تأثیر پارکت با قیمت پایینتر با یک کفپوش مرمری متفاوت خواهد بود. اما نباید تنوع در رنگ و طرح پارکتهایی با قیمت کمتر را نادیده گرفت. این تغییر اگر بطور درست انجام شود میتواند تاٍثیر بسزایی در نوسازی اتاق نشیمن شما داشته باشد.
بهتر است در تغییر کفپوش، مد روز را درنظر بگیرید اما تناسب با اجزای دیگر اتاق را نیز فراموش نکنید. 

indexq1

تعویض لوازم دکوری

این لوازم، اغلب جزئیاتی هستند که یک خانه را به ویژه در فضای داخلی آن منحصر به فرد می کنند و اغلب لحن زیبایی شناختی و متمایزی را به وجود می آورند که باعث ایجاد فضای شخصی تر می شود. بنابراین از بین بردن و جایگزینی لوازم جانبی می تواند اتاق نشیمن کلاسیک شما را به میزان قابل توجهی تغییر دهد.
دکوری ها شامل  ماده از گیاهان و گلها ، پرده ها و کوسن ها ، تزئینات و اشیاء دیگر ، لامپ ها و آباژورها نیز میشوند .

تغییر ظاهر دیوارها

آخرین پیشنهادات ما برای نوسازی اتاق نشیمن کلاسیک شما مربوط به دیوارهاست. روش های بسیاری وجود دارد که می توانید ظاهر دیوارها را در اتاق نشیمن تغییر دهید.
می توانید رنگ آمیزی کنید ، یا از کاغذ دیواری، پنل های ساخته شده از چوب قیمتی ، آینه هایی با قاب زیبا (برای ایجاد توهم فضا یا افزایش نور) و نقاشی ها استفاده کنید یا حتی می توانید یک شومینه واقعی نصب کنید. مثل همیشه ، انتخاب نهایی به عهده شماست.

هزینه بازسازی و نوسازی

هزینه به وجود آمده نیز بستگی به قدیمی بودن و فرسودگی ساختمان شما دارد. اما در هر حال می­توانید از قبل یک مشاوره عالی از مراکز طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشید و میزان کار مورد نیاز روی ساختمان خود را بسنجید. در هر صورت با توجه به افزایش قیمت های مسکن، بازسازی و نوسازی یک ساختمان هزینه بسیار کمتری از خرید یک مکان جدید دارد، علاوه بر اینکه دیگر مجبور به تغییر منطقه و محل زندگی خود که چندین سال است به آن عادت کرده اید، نیستید و و می­توانید در همان جا یک خانه و یا محیط کاملا نو و زیبا را طبق سلیقه خودتان تجربه کنید و از آن لذت ببرید. کافیست بودجه موردنظر خود را تعیین کنید و مدیریت آن را ه ما بسپارید تا بهترین پروژه نوسازی را با بودجه خود از ما تحویل بگیرید.