فنگ شویی محل کار

چقدر لذت بخش است که وقتی وارد محل کارتان می شوید در آنجا مانند خانه تان احساس راحتی کنید .چگونه می توانیم چنین فضایی به وجود آوریم ؟

فنگ شویی محل کار چیست؟

کار اغلب با آمیزه ایی از فشار روانی ,تنش و محدودیت های زمانییا فشارهای زمانی همراه هست از انجایی که ما بیشتر وقت را در یر کار می گذرانیم , باید سعی کنیم تا فضای محل کارمان را تغییر دهیم تا هرچه بیشتر در آن احساس آرامش وراحتی کنیم .فنگ شویی اداری مسیریاست که شما را به سمت یک زندگی آگاهانه خلاق و همراه با آرامش در محل کارتان راهنمایی می کند .فنگ شویی در اصل به شما می آموزدکه محل کار خود را چگونه بیارایید که همواره در آن حس راحتی و آرامش کنید و از آن انرژی مثبت بگیرید .شما می توانید , درمحیط کارتان با نیروهای خلاق و قدرتمند فنگ شویی با صرف مقداری انرژی و اندکی هزینه نتایج شگفت انگیزی را  بدست آورید.شما می توانید برای هر چیزی ,از قبیل بهترین محل نشستن یا برای بهترین محل برای وسایل کارتان در آن راه حل پیدا کنید. خودتان متوجه تغییرات مثبت و معجزه آسای آن می شوید که چگونه در خلق و خو و راندمان کاری شما تاثیر می گذارد.
ایجاد محیطی این چنینی، رابطه بین کارمندها را هم بهبود می بخشد و باعث سرعت عمل بخشیدن و انجام هر چه سریع‌تر و راحت‌تر کارها خواهد شد.

گزیده ای از اصول فنگ شویی در محل کار

  • هرگونه کاغذ اضافه اسناد و مدارک موجود روی میز را بررسی کنید، هر کدام را که به دردتان نمی‌خورد را کنار بگذارید. حتی الامکان نیز خود را خلوت کنید.
  • میز کار خود را به گونه ای قرار دهید که که هنگام نشستن روی آن، پشتتان به پنجره نباشد. همچنین باید به گونه‌ای بنشینید که ورود و خروج افراد را به خوبی مشاهده کنید. بهترین حالت این است که پشت شما به سمت دیوار باشد و نگاه شما به سمت در ورودی دفتر کار قرار بگیرد.
  • به تابلوهای روی دیوار در محل کار خود نیز دقت کنید. هرگونه عکس یا تصویری حاوی موضوع ناراحت کننده را از روی دیوار حذف کنید. حیوانات وحشی و گرسنه نباید جایی روی دیوار شما داشته باشند و به جای آن از عکس های طبیعت استفاده کنید که حس سرزندگی را در شما به وجود می‌آورد. استفاده از قاب عکس‌های خانوادگی روی میز کار و گلدان‌های معطر نیز تاثیر زیادی در خلق و خوی شما در محل کار خواهد داشت.

این موارد، تنها بخش کوچکی از اصول فنگ شویی در محل کار هستند که تنها برای آشنایی بیشتر شما آورده شده اند. فنگ شویی علم گسترده ای است و اعمال کامل آن نیاز به مشاوره و راهنمایی متخصصان دارد.

نمونه پروژه های پیشین

محصولات مرتبط

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo. 

فنگ شویی محل کار با لوتوس

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x