مشاوره و طراحی داخلی

محصولات آرک لوتوس

طراحی داخلی چیست؟


دکوراسیون هماهنگی طراحی شده­ای  برای جلوه­بخشی به اسباب، رنگ­ها و دیگر اشیاء در ساختمان است که به صورت حرفه­ای و هنرمندانه اجرا می­شود. دکوراسیون داخلی یکی از اصول مهم برای افراد در زندگی می‌باشد اما متاسفانه اشکال کار اینجاست که همه فکر می‌کنند خودشان قادرند دکوراسیون را به تنهایی انجام دهند و از نظر آنها دکوراسیون یعنی چیزی که طبق سلیقه­شان باشد و به چشمانشان زیبا بیاید. اما معنی دکوراسیون داخلی این نیست. در واقع دکوراسیون داخلی بسیار گسترده‌تر و نامحدودتر از فکر افراد می‌باشد. به همین دلیل طراحان متخصص این کار باید هر روز علم خود را به روز کنند.

پیاده سازی و اجرای طراحی و دکوراسیون داخلی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که استفاده از اصول دکوراسیون داخلی تنها مخصوص خانه های بزرگ می‌باشد اما این استانداردها را می‌توان با خرید لوازم صحیح و چیدمان درست آنها حتی در خانه های 50 متری و یا سوئیت های کمتر از این متراژ نیز اجرا کرد. کافی است که از یک مشاور متبحر در این زمینه کمک بگیرید.

مشاور و یا طراح داخلی به خوبی می‌تواند اهداف شما را از دکوراسیون داخلی بررسی کند و متناسب با آن گزینه‌ها و پیشنهادات متنوعی را به شما ارائه دهد.

سفارش پروژه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

 توصیه ما این است که اگر خانه جدیدی را خریداری کرده­اید یا قصد دارید که در یک محیط جدید کار و یا بیزینسی را شروع کنید، حتماً از یک طراح داخلی کمک بگیرید که تاثیر زیادی روی موفقیت و آرامش شما در حین کار خواهد داشت و بهره وری خود و تیم کاری را چند برابر می‌کند. همچنین سلیقه شما نیز در این نوع دکوراسیون داخلی دخیل می‌باشد که علاوه بر آرامش، به چشم شما زیبایی چند برابری خواهد داشت.

نمونه پروژه های پیشین